(дев’ятнадцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.09. 2018

Про  надання одноразової матеріальної допомоги

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення дванадцятої сесії сьомого скликання від 02.02.2018 року «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в місцевому бюджеті для надання одноразової грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, учасникам антитерористичної операції та іншим категоріям громадян затвердженого рішенням другої сесії сьомого скликання  Сергіївської сільської ради від 10.02.2017 року», рішення дванадцятої сесії сьомого скликання від 02.02.2018 року «Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та зниклих безвісті учасників антитерористичної операції на 2018 рік», розглянувши Протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги за №1 від 01 лютого 2018 року, з метою фінансової та соціальної підтримки осіб, що потрапили у скрутні життєві обставини, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати жителю села Вирішальне Гадяцького району гр. _____ матеріальну допомогу у розмірі 2 (дві) тисячі гривень на його лікування.
  2. Надати жителю села Качанове Гадяцького району гр. _____ одноразову адресну матеріальну допомогу при народженні дитини у розмірі 10 (десять) тисяч гривень.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючу обов’язки начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Ісаєнко О.Ю..

Сільський   голова                                                                                                                                                                                             І. Г. Лідовий