Звіт про виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за 9 місяців 2018 року прийняти до відома. (Звіт про виконання бюджету об’єднаної  сільської територіальної  громади за 9 місяців 2018 року додається).

1. Фінансовому відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лободи В.Г.):
  • постійно проводити аналіз дохідної частини бюджету в розрізі платників податку,
  • вживати заходи щодо повноти сплати до бюджету нарахованих податків і платежів суб’єктами господарювання,
  • спрямовувати діяльність на економне та цільове використання затверджених асигнувань і недопущення заборгованості за статтями витрат.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий