1. Затвердити містобудівну  документацію  «Генеральний  план  села  Качанове  Гадяцького  району   Полтавської  області»  розроблений  ТОВ «Консультаційний  центр» м. Полтава.
  2. Вважати таким,  що  втратив  чинність  Проект  планування  і забудови  с. Качанове Гадяцького  району  Полтавської  області,  розроблений  Українським  державним  проектним  інститутом «Укрмістобудпроект»         м. Полтава  1967 рік.
  3. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестиції виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. оприлюднити дане рішення в засобах  масової  інформації та на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської  ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Це рішення  набирає  чинності  з  моменту  його  прийняття.
  5. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                  І.Г. Лідовий