(двадцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 02 листопада 2018 року

Про передачу у господарське відання комунального підприємства «Сергіївське»   водопровідних споруд, які перебувають на балансі Сергіївської сільської ради  та розміщені в с. Качанове за балансовою вартістю 323092,00 грн.

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Передати у господарське відання комунальному підприємству «Сергіївське» водопровідні споруди, а саме: артезіанську свердловину (інвентарний номер – 103020, кількість – 1 шт., балансова вартість – 177033 (сто сімдесят сім тисяч тридцять три) гривні 00 копійок); паркан навколо артезіанської свердловини (інвентарний номер – 10310023, кількість – 1 шт., балансова вартість – 33323 (тридцять три тисячі триста двадцять три) гривні 00 копійок); першочергова мережа водопроводу 168 метрів (інвентарний номер – 103019), загальна протяжність –168 метрів, балансова вартість – 112736 (сто дванадцять тисяч сімсот тридцять шість) гривень 00 копійок. Загальна балансова вартість водопровідних споруд, що передаються –323092 (триста двадцять три тисячі дев’яносто дві) гривні 00 копійок.
  2. Передачу вищезазначених водопровідних споруд провести згідно діючого законодавства по актах приймання-передачі і надати їх до виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий