(двадцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 02 листопада 2018 року

Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів, які перебували на балансі Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 323092,00 грн.

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», відповідно до рішення двадцятої сесії сьомого скликання від 02.11.2018 року «Про передачу у господарське відання комунального підприємства «Сергіївське»   водопровідних споруд, які перебувають на балансі Сергіївської сільської ради  та розміщені в с. Качанове за балансовою вартістю 323092,00 грн», сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити акт приймання-передачі основних засобів, які перебували на балансі Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 177033 (сто сімдесят сім тисяч тридцять три) гривні 00 копійок (копії актів додаються).

1. Затвердити акт приймання-передачі основних засобів, які перебували на балансі Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 33323 (тридцять три тисячі триста двадцять три) гривні 00 копійок (копії актів додаються).
  2. Затвердити акт приймання-передачі основних засобів, які перебували на балансі Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 112736 (сто дванадцять тисяч сімсот тридцять шість) гривні 00 копійок (копії актів додаються).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий