1.Надати  дозвіл  Опришко Ірині  Василівні  на  виготовлення  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  поділу(об’єднання)   земельної  ділянки  площею 0,0876 га  кадастровий  номер  5320483401:01:001:0209 за  адресою: Полтавська область  Гадяцький  район с. Сергіївка вул. Центральна, 6а.

1. Рекомендувати Опришко  Ірині  Василівні  протягом  року:

2.1. Замовити  суб’єктам  господарювання, що  є  виконавцями  робіт  із  землеустрою,  розробку  та  погодження  технічної  документації,  зазначеної у п.1 цього  рішення  земельної  ділянки .

2.2.  Подати  погоджену  технічну  документацію   із   землеустрою  на  затвердження  сільської  ради.

1. У  разі  невиконання  вимог п. 2  вважати  це  рішення таким,  що  втратило  чинність.

Сільський  голова                                                                                  І.Г. Лідовий