(двадцять  четверта  сесія  сьомого  скликання)

РІШЕННЯ від 25 .01.2019

Про погодження списку   працівників  соціальної  сфери с. Розбишівка для  надання  земельних  ділянок у власність

Керуючись ст. 118 Земельного кодексу  України, Законом   України «Про  внесення  змін  до  деяких  законодавчих  актів  України  щодо  надання  земельних  ділянок  працівникам  культури, освіти  та  охорони  здоров'я,  що  проживають у  сільській  місцевості»  від  20.04.2004 року,   розглянувши  подані  заяви,  сільська  рада  ВИРІШИЛА:

Погодити  список  працівників  соціальної  сфери  села,  яким   можуть надаватись  земельні  ділянки  для  ведення  особистого селянського  господарства. (Список  працівників  додається).

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий