Керуючись статтями 25, п. 24 ч.1 ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Податкового кодексу України, враховуючи ст. 35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Оприлюднити проект рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».
  2. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. розмістити відповідне повідомлення проекту вищезазначеного регуляторного акту в місцевому інформаційному бюлетені «Сергіївські новини» та на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                   І.Г. Лідовий