(двадцять восьма сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 10.05. 2019

Про оприлюднення   проекту  регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік»

Керуючись статтями 25, п. 24 ч.1 ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Податкового кодексу України, враховуючи ст. 35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Оприлюднити проект рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».
  2. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. розмістити відповідне повідомлення проекту вищезазначеного регуляторного акту в місцевому інформаційному бюлетені «Сергіївські новини» та на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий