(Двадцять дев’ята сесія  сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.06.2019

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік

Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку і з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, Сергіївська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити на території Сергіївської об’єднаної територіальної громади наступні місцеві податки та збори на 2020 рік:

1.1 ставки та пільги із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додаток 1);

1.2 ставки  та  пільги із сплати земельного податку (додаток 2);

1.3 єдиний податок (додаток 3);

1.4 транспортний податок (додаток 4).

1. Всі питання неврегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та діючого законодавства України.
  2. Доручити секретарю сільської ради Ілляшенко Н.В. забезпечити направлення копії даного рішення до 01.07.2019 року до Головного управління ДФС у Полтавській області.
  3. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/ до 01.07.2019 року.
  4. Дане рішення набуває чинності з 1 січня 2020 року.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий