(двадцять  сьома  сесія  сьомого  скликання)

РІШЕННЯ від 16.04.2019

Про  передачу земельних ділянок під полезахисними лісосмугами  у постійне користування СКП «Добробут»

Керуючись ст.26  Закону  України «Про  місцеве самоврядування  в  Україні» , статями 37-1, 55   Земельного  кодексу  України, для  забезпечення ефективного  утримання та збереження ,   враховуючи    рекомендації   постійної комісії питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Передати в  постійне  користування спеціалізованому  КП  «Добробут»  земельні ділянки під полезахисними  лісосмугами на  території  Сергіївської  сільської  ради  загальною площею 105,73 га   (Сергіївка 53.0 га  Розбишівка – 42,41 га Качанове  - 10,32 га) та  заліснені  території  загальною площею  42,5 га, згідно додатку 1.
  2. Затвердити Правила  утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення згідно додатку 2.
  3. Створити комісію по передачі земельних ділянок під полезахисними смугами для  складання акту  приймання-передачі з подальшим затвердженням  на  сесії  сільської  ради  у складі:

голова  комісії – заступник сільського  голови Дичок О.Р

члени комісії:

-начальник  спеціалізованого   КП «Добробут»  Ілляшенко А.О,

-начальник  відділу земельних відносин  виконавчого  комітету Галь  В.І.,

-в.о. старости с.Розбишівка, с.Веселе, с.КУрамарщина Кркішкол О.І.

-в.о. старости с. Качанове, с. Новоселівка, с. Дачне, с. Степове,                  с. Вирішальне  Хоптинська Т.Г.

-депутат  сільської  ради  Мартиненко О.О.

1. Зобов’язати КП    «Добробут»  провести  інвентаризацію  земель  під полезахисними  лісосмугами.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий