(двадцять  дев’ята  сесія  сьомого  скликання)

РІШЕННЯ від  16.04.2019

Про  затвердження акту приймання-передачі   земельних ділянок під полезахисними лісосмугами  у постійне користування СКП «Добробут»

Керуючись ст.26  Закону  України «Про  місцеве самоврядування  в  Україні» , статями 37-1, 55   Земельного  кодексу  України, для  забезпечення ефективного  утримання та збереження полезахисних лісосмуг ,  розглянувши наданий акт приймання-передачі,  враховуючи    рекомендації   постійної комісії питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити акт приймання-передачі земельних ділянок під полезахисними лісосмугами № 1 від 06.062019 року з додатками 1-6.
  2. Зобов’язати  СКП «Добробут»  забезпечити  утримання  полезахисних лісосмуг  у  відповідності до  Правил   утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, затверджених рішенням 27 сесії 7 скликання  Сергіївської  сільської ради від 16.04.2019.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий