(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.06.2019

Про  надання дозволу ДНЗ «Ромашка» Сергіївської сільської ради на списання необоротних активів

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Типової інструкції про порядок списання майна бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України та Міністерства економіки України від 29.11.2011 № 447, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл ДНЗ «Ромашка» Сергіївської сільської ради на списання з балансу необоротних активів, у зв’язку з фізичною зношеністю, недоцільностю ремонту та таких, що непридатні для використання (перелік додається).
  2. Завідуючій ДНЗ «Ромашка» Сергіївської сільської ради (Шаталовій Г.П.) у місячний термін подати до відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради звіт про списання майна за встановленою формою.
  3. Оригінали документів по списанню передати у відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Сільський   голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий