(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.06.2019

Про затвердження технічної документації  з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу її в приватну власність громадянці Панасейко К.П.

Керуючись пунктом 34  статті 26 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в Україні», статтею 13  Конституції  України, статтями 12, 33, 118, 121, 125 Земельного  кодексу  України,  Законом  України   «Про  землеустрій»  та  розглянувши надану технічну документацію з землеустрою,  сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  жилого  будинку,  господарських  будівель   та  споруд, яка розташована за адресою: с. Розбишівка   Гадяцького району Полтавської області пров. Молодіжний,4 кадастровий номер земельної ділянки 5320485901:01:001:0211, загальна площа 0,25 га.
  2. Передати у приватну власність земельну ділянку, яка розташована за адресою: пров. Молодіжний,4 с. Розбишівка  Гадяцького району Полтавської області, загальною площею 0,25га, кадастровий номер 5320485901:01:001:0211,  для будівництва  та  обслуговування  жилого  будинку,  господарських  будівель   і споруд  громадянці  Панасейко Катерині  Петрівні.
  3. Зобов’язати громадянку Панасейко Катерину Петрівну         провести державну реєстрацію права власності на вищезазначену земельну ділянку та використовувати  її у  відповідності до  статті 91  Земельного  кодексу  України.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий