(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 03.06.2019

Про  дозвіл на розробку  технічної  документації  із  землеустрою  ФГ «Колос-2000»

Відповідно до статті 26   Закону України «Про місцеве самоврядування  в  Україні », керуючись статтями 12, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі              (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 13, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій»,   розглянувши               заяву голови ФГ «Колос-2000», жителя с. Розбишівка  Гадяцького району Верещаки І.М.,  про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   орієнтовною  площею 4,08 га, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради (Качанівський старостат) Гадяцького району Полтавської  області, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл ФГ «Колос-2000», на виготовлення        технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж    земельної частки (паю) № 80  померлої  Іваненко  Ганни  Петрівни   в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею 4,08   га,   що знаходиться на території  Сергіївської сільської ради (Качанівський старостат) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .
  2. Рекомендувати.:

2.1. Звернутися до землевпорядної організації, що має дозвіл              (ліцензію) на проведення землевпорядних робіт, для виготовлення               технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж                   земельної ділянки  в натурі (на місцевості).

2.2. Виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження до сільської  ради у встановленому законом порядку.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий