(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.06.2019

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Курилко С.М., Курилко М.М., Гордієнко Н.М.

Відповідно до статті 26   Закону України «Про місцеве самоврядування  в  Україні », керуючись статтями 12, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 13, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій»,   розглянувши заяви громадян Курилка Сергія Миколайовича, жителя с. Сергіївка  Гадяцького району, Курилка Миколи Миколайовича жителя с. Сергіївка  Гадяцького району, Гордієнко  Наталії  Миколаївни, жительки с. Веприк Гадяцького   району про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   площею 2,46 в умовних кадастрових гектарах, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської  області, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянам Курилку Сергію Миколайовичу, Курилку Миколі Миколайовичу,  Гордієнко  Наталії  Миколаївні,      як спадкоємцям власника земельної частки (паю), на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   площею 2,46умовних кадастрових га, що знаходиться на території  Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на підставі свідоцтв  про право на спадщину за законом  від 02.05.2019 року, зареєстрованого в реєстрі за № 656; від 04.02.2019 року  за реєстрованих у реєстрі за № 123-125

1. Громадянам Курилко С.М., Курилко М.М., Гордієнко Н.М.:

2.1. Звернутися до землевпорядної організації, що має дозвіл              (ліцензію) на проведення землевпорядних робіт, для виготовлення               технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж                   земельної ділянки  в натурі (на місцевості).

2.2. Виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження до сільської  ради у встановленому законом порядку.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                    І.Г. Лідовий