(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.06.2019

Про погодження проекту  землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного  пункту  села  Качанове Сергіївської сільської  ради  Гадяцького  району  Полтавської  області

Відповідно до пункту 21 частини першої статті 43 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,  статтей 10,173,174,175 Земельного  кодексу  України,  статтей 17,46 Закону  України  «Про  землеустрій»  та  розглянувши  розроблений проект  землеустрою  щодо  встановлення (зміни) меж  населеного  пункту села Качанове  Сергіївської  сільської  ради  Гадяцького  району  Полтавської  області,  сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект  землеустрою  щодо  встановлення (зміни) меж населеного  пункту села Качанове  Сергіївської  сільської  ради  Гадяцького району  Полтавської  області.
  2. Включити у  межі  населеного  пункту  села  Качанове  Сергіївської  сільської  ради  Гадяцького району  Полтавської  області земельні  ділянки  загальною  площею 126,4005 га.
  3. Встановити межі території  села  Качанове Сергіївської  сільської  ради  Гадяцького району  Полтавської  області  загальною  площею 433,8000 га.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий