(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.06.2019

Про  визнання  позовних вимог ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство»

Відповідно до пункту 21 частини першої статті 34 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,  ч. 2 ст. 49 Цивільного  процесуального кодексу  України, розглянувши  матеріали  справи № 917/1457/18 за  позовом  Приватного  акціонерного  товариства «Гадяцьке бурякогосподарство» до  Сергіївської  сільської  ради  про  визнання  договору  оренди  поновленим та визнання додаткової  угоди  укладеною,   сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Визнати заявлені позовні  вимоги позивача – Приватного  акціонерного товариства «Гадяцьке  бурякогосподарство» про  визнання  договору  оренди поновленим та  визнання  додаткової угоди  укладеною.
  2. Доручити сільському  голові  Лідовому І.Г.  підписати  заяву про визнання  позовних вимог до  Господарського суду Полтавської  області.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий