(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.06.2019

Про заключення  додаткової  угоди  з  СТОВ  «Дружба –Нова»

Відповідно до статті 26   Закону України «Про місцеве самоврядування  в  Україні», керуючись статтями 12, п. 21розділу Х  Земельного кодексу України, Законом України «Про  оренду  землі», розглянувши  клопотання СТОВ «Дружба-Нова» від 07.05.2019 р. з  пропозиції  продовження  терміну  дії  договорів оренди земельної  ділянки (проектно-польових доріг), сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Заключити додаткову  угоду  до  договору  оренди  земельної  ділянки (проектно-польові дороги), заключену між Гадяцькою РДА  та  СТОВ «Дружба-Нова» № б\н   09.08.2012 року  терміном до 31.12.2027 року.
  2. Розмір орендної  плати  встановити на  рівні 12% від  нормативної  грошової  оцінки  земельної  ділянки.
  3. Доручити сільському голові Лідовому  І.Г. підписати  додаткову  угоду  до  договору  оренди  земельної  ділянки (проектно-польові дороги), заключену між Гадяцькою РДА  та  СТОВ «Дружба-Нова».

Сільський  голова                                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий