(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.06.2019

Про передачу в оренду нерухомого майна – приміщень нежитлової будівлі (току)

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», рішенням сільської  ради від 16.04.2019р.   «Про   Порядок передачі в оренду майна комунальної  власності територіальної  громади сіл сільської ради,» та розглянувши рекомендації постійно діючої комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного  розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати в оренду Фермерському господарству «Білики» с. Сергіївка  Гадяцького  району  ЄДРПОУ 37097891 частину   приміщень нежитлової будівлі (току):  (склад №1, склад №2) площею 1937,3 кв.м., що розташовані за адресою: Полтавська  область, Гадяцький  район, с. Сергіївка, вул. Центральна, 30 з метою розміщення складів сільськогосподарської  продукції на 48 років 11 місяців.
  2. Затвердити суму річної орендної плати    у  розмірі 15 % від вартості майна, що становить 31233 грн.  від 208220 грн. вартості.
  3. Доручити сільському голові Лідовому І.Г. укласти договір оренди нерухомого майна та здійснити всі заходи по передачі приміщення в орендне користування.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію   з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного  розвитку,.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий