(двадцять дев’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 07.06.2019

Про  укладання  угоди  з НГВУ «Полтаванафтогаз» на  проведення  розвідувальних  робіт

Відповідно до пункту 21 частини першої статті 34 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,  статтей 12, 97 Земельного  кодексу  України, та  розглянувши клопотання  операційного  менеджера НГВУ «Полтаванафтогаз» Копчалюкак А.Я. про  укладання  угоди на  проведення  розвідувальних робіт по  свердловині №180,  сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Укласти угоду  з  НГВУ «Полтаванафтогаз»  на  проведення  розвідувальних робіт по  свердловині №180 Барзаківської  площі Клинсько - Краснознаменського  родовища  на ділянці площею 2,6 га.
  2. Плата за користування земельною ділянкою  встановити  на  рівні 100% від  нормативно  грошової  оцінки   землі  в  межах  земельної  ділянки  кадастровий  номер5320483400:00:002:0043.
  3. Доручити сільському  голові  Лідовому І.Г.  підписати  угоду  на  проведення  розвідувальних  робіт  з  НГВУ  «Полтаванафтогаз».
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий