(тридцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 17.07. 2019

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік за перше півріччя

Керуючись пунктом 11 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про виконання  Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік за перше півріччя, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

Звіт завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік за перше півріччя взяти до відома (додаток 1).

Сільський голова                                                                                                                                                                                            І. Г. Лідовий