ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 17 липня 2019 року

Про прийняття безоплатно основних засобів до комунальної власності Сергіївської сільської ради від КЗ «Центр надання соціальних послуг»

Сергіївської сільської ради на загальну суму 25160,67 грн.

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно основні засоби від КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради на загальну суму 25160,67 грн. (додаток 1).
  2. Затвердити акти приймання-передачі основних засобів з балансу КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради на баланс Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 25160,67 грн. від 17.07.2019 року (копії актів додаються).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий