ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 17 липня 2019 року

Про прийняття основних засобів та інших необоротних матеріальних активів безоплатно до комунальної власності Сергіївської сільської ради від Міністерства соціальної політики України та передачу їх безоплатно КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради на загальну суму 80452,93 грн.

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до Наказу Міністерства соціальної політики України №1051 від 20.07.2018 «Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно основні засоби та інші необоротні матеріальні активи від Міністерства соціальної політики України на загальну суму 80452,93 грн..
  2. Передати безоплатно основні засоби та інші необоротні матеріальні активи, які прийняті від Міністерства соціальної політики України, комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради на загальну суму 80452,93 грн. (додаток1)
  3. Затвердити акти приймання-передачі основних засобів та інших необоротних матеріальних активів з балансу Сергіївської сільської ради на баланс КЗ «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради за загальною балансовою вартістю 80452,93 грн. від 17.07.2019 року (копії актів додаються).
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий