(тридцята   сесія  сьомого  скликання)

РІШЕННЯ від 17.07.2019

Про відмову на розробку проектів землеустрою

Відповідно частини 34 статті 26  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», статті 123 Земельного  кодексу  України, розглянувши  подану  заяву громадянина  Пархоменка  Максима  Дмитровича, жителя м. Біла  Церква, враховуючи  неподання  відповідних графічних матеріалів та відсутність вільних земель, що можуть бути відведені  у  власність,  сільська  рада  ВИРІШИЛА:

Відмовити    в  наданні  дозволу  на  розробку  проектів  землеустрою  щодо  відведення  у власність  земельних  ділянок   громадянину Пархоменку Максиму  Дмитровичу.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий