(тридцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 17.07.2019

Про  затвердження актів  обстеження зелених насаджень (полезахисних лісосмуг)

Керуючись ст. 26  Закону  України «Про  місцеве самоврядування  в  Україні», статями 37-1, 55   Земельного  кодексу  України, для  забезпечення ефективного  утримання та збереження полезахисних лісосмуг,  розглянувши надані комісією  акт №1 від 15.07.2019 року та акт №2 від 15.07.2019 року обстеження зелених насаджень (полезахисних лісосмуг), враховуючи    рекомендації   постійної комісії питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити акт № 1 від 15.07.2019 року та акт №2 від 15.07.2019 року обстеження зелених насаджень (полезахисних лісосмуг) (копії актів додаються).
  2. Зобов’язати СКП «Добробут»  забезпечити  виконання  висновків комісії по  догляду  за  насадженнями  та по завершенню  робіт підписати акт виконаних робіт.
  3. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони  природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий