(тридцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 17.07.2019

Про припинення  прав  на  землю громадян на території  Сергіївської сільської  ради

Керуючись ст. 26 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні»,  ст. 140-142  Земельного  кодексу  України,  розглянувши        заяву  громадянина Бута Василя Йосиповича, жителя с. Сергіївка, в  якій він  добровільно відмовляються від земельної ділянки, сільська рада   ВИРІШИЛА:

1.Припинити  право  користування  земельною  ділянкою згідно  поданої    заяви   громадянина  Бута  Василя  Йосиповича  - 0,19 га сіножатей  в с. Сергіївка.

1. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                               І.Г. Лідовий