(тридцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 17.07.2019

Про виділення земельної ділянки в натурі (на місцевості) власникам земельної частки (паю) громадянам  Курилку М.М., Курилку С.М., Гордієнко Н.М. на території Сергіївської сільської  ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», керуючись статтями 17, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 13, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши  заяву громадян: Курилка Миколи  Миколайовича, жителя с. Сергіївка, Курилка Сергія  Миколайовича, жителя с. Сергіївка, Гордієнко Наталії  Миколаївни, жительки с. Веприк Гадяцького району та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельна частка (пай)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області,сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельна частка (пай) громадянам:  Курилка Миколи  Миколайовича,  Курилка Сергія  Миколайовича, Гордієнко Наталії  Миколаївни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

2.Виділити в натурі (на місцевості) земельну ділянку                       (земельну частку (пай)) площею 2,2414 га, кадастровий номер 5320483400:00:001:0282 на території Сергіївської сільської ради                 Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на підставі свідоцтва про право                     на спадщину за законом від 02.05.2019 року, зареєстрованого в реєстрі                         за №656, свідоцтва про право   на спадщину за законом від 04.02.2019 року, зареєстрованого в реєстрі за №123, свідоцтва про право на спадщину за законом від 04.02.2019 року, зареєстрованого в реєстрі  за № 124, свідоцтва про право  на спадщину за законом від 04.02.2019 року, зареєстрованого в реєстрі   за №125.

1. Рекомендувати громадянам  Курилку Миколі Миколайовичу, Курилку Сергію Миколайовичу, Гордієнко Наталії Миколаївні, зареєструвати право власності на земельну ділянку в органах державної реєстрації прав.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий