(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06 вересня 2019 року

Про внесення змін до  комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської ОТГ на 2019 рік

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши  начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Івко С. О. про внесення змін до комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської ОТГ на 2019 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської ОТГ на 2019 рік  затвердженої рішенням двадцять другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 22 грудня 2018 року, а саме доповнити пункт «Заходи комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської ОТГ на 2019 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

Надання загальної середньої освіти загальноосвітнім навчальним закладам

1.

Оплата інших енергоносіїв

2019 р.

199,875

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий