(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06 вересня 2019 року

Про внесення змін до  Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток  Сергіївської об’єднаної територіальної громади, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши  завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам'ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Сергіївської об’єднаної територіальної громади, здійснення інших представницьких та інших заходів на 2019 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам'ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Сергіївської об’єднаної територіальної громади, здійснення інших представницьких та інших заходів на 2019 рік затвердженої рішенням двадцять дев’ятою сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 07 червня 2019 року, а саме доповнити пункт «Заходи Програми  відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам'ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Сергіївської об’єднаної територіальної громади, здійснення інших представницьких та інших заходів на 2019 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Проведення Дня села

2019 рік

5,040

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий