(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06 вересня 2019 року

Про внесення змін до Програми

«Утримання об’єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування на 2019 рік»

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши  завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення змін до Програми «Утримання об’єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування на 2019 рік», сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми «Утримання об’єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування на 2019 рік затвердженої рішенням двадцять другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 22 грудня 2018 року, а саме доповнити пункт «Заходи Програми  «Утримання об’єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування на 2019 рік»» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Відділ культури Гадяцької РДА

4,978

2.

Гадяцький будинок дитячо-юнацької творчості

19,158

3.

10,000

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий