(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06 вересня 2019 року

Про внесення змін до  Програми розвитку надання соціальних послуг у Сергіївській об’єднаній територіальній громаді на 2019 рік

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника центру надання соціальних послуг Сергіївської сільської ради Лободу Ю. В. про внесення змін до Програми розвитку надання соціальних послуг у Сергіївській об’єднаній територіальній громаді на 2019 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми розвитку надання соціальних послуг у Сергіївській об’єднаній територіальній громаді на 2019 рік затвердженої рішенням двадцять другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 22 грудня 2018 року, а саме доповнити пункт «Заходи Програми  розвитку надання соціальних послуг у Сергіївській об’єднаній територіальній громаді на 2019 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Послуги «Соціального таксі»

2019 рік

14,000

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий