(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про виділення коштів

Заслухавши інформацію  сільського голови І. Г. Лідового  про виділення коштів на виконання пріоритетних завдань «Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської об’єднаної територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2020 року»  на умовах співфінансування з коштами обласного бюджету на виконання заходів «Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року», що спрямовуються на конкурсних засадах на фінансову підтримку СОК «ЯГОДИ СЕРГІЇВКИ», відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Виділити кошти з бюджету Сергіївської сільської ради в сумі 280,750 тис. грн. на часткове відшкодування вартості обладнання для визначення якості молока (аналізатор молока та аналізатор молока на антибіотики), холодильного, сушильного, пакувального, сортувального, технологічного та допоміжного обладнання з переробки сільськогосподарської продукції для СОК «ЯГОДИ СЕРГІЇВКИ» та відкрити бюджетні асигнування по спеціальному фонду (Бюджет розвитку) КПКВ 217110 КЕКВ 3210.
  2. Начальнику фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В.Г.) передбачити кошти в бюджеті.
  3. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І. І. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                             І. Г. Лідовий