ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про призначення директором комунального закладу  «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради

Відповідно до рішення другої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області від 10.02.2017 року «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальної громади Сергіївської сільської ради та Типової форми контракту», заслухавши інформацію сільського голови Лідового І.Г., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Призначити директором «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради на час відсутності основного працівника –  Лободу Юлію Володимирівну за контрактом з 09.09.2019 року.
  2. Доручити виконавчому комітету укласти контракт із гр. Лободою Ю.В..
  3. Директору «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради Москаленко О.І. провести прийом-передачу основних засобів та товарно-матеріальних цінностей «Центру надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради 09.09.2019 року.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий