(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06 вересня 2019 року

Керуючись підпунктами 29 та 31 пункту 1 статті 26, статтями 29 та 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 133, 137 Господарського кодексу України, відповідно до рішення суду, № 526/37/19, видане Гадяцьким районним судом Полтавської області від 18.02.2019 року та Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності за індексним номером № 31134963, з метою забезпечення ефективності використання комунального майна об’єднаної територіальної громади, беручи до уваги звернення КП «Сергіївського», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством «Сергіївське» Сергіївської сільської ради, ЄДРПОУ 34401334 – нежитлові будівлі (гараж), розташовані за адресою: вулиця Гагаріна, 14, с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області та включає такі об’єкти відповідно до технічного паспорта (гараж А-1, диспетчерська Б-1, естакада №1) – загальною площею 668 кв.м., що належить на праві комунальної власності територіальній громаді в особі Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.
  2. Доручити сільському голові підписати договір про закріплення майна, що є комунальною власністю територіальної громади в особі Сергіївської сільської ради на праві господарського відання за КП «Сергіївське».
  3. Організацію виконання рішення покласти на заступника сільського голови Дичка О.Р.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                 І.Г. Лідовий