(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про  передачу Гадяцькій районній раді у 2020 році субвенцій на утримання об’єктів спільного користування

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 104 Бюджетного кодексу України,  сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Передати Гадяцькій районній раді у 2020 році в розмірі, затвердженому у бюджеті сільської ради на 2020 рік субвенції на утримання об`єктів спільного користування:

- Будинок дитячої та юнацької творчості;

- Трудовий архів;

- Гадяцький центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів;

- Дитяча юнацька спортивна школа (ДЮСШ);

- Комунальний заклад «Гадяцький центр первинної медико-санітарної допомоги»;

- Комунальне некомерційне підприємство «Гадяцька ЦРЛ»;

- Гадяцька дитяча музична школа.

1. Доручити голові Сергіївської сільської ради укласти відповідний договір з головою Гадяцької районної ради в установленому законом порядку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий