(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про  передачу  іншої субвенції у 2020 році

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно  до  статті  104 Бюджетного кодексу України , сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Передати іншу субвенцію  у 2020 році в розмірі, затвердженому у Сергіївському сільському бюджеті на 2020 рік:

- Управляння соціального захисту  населення Гадяцької райдержадміністрації,

- Петрівсько-Роменська місцева пожежна охорона.

1. Доручити сільському голові Сергіївської сільської ради (Лідовому І.Г.) укласти відповідні договора з головою Гадяцької районної ради та Виконавчим комітетом Петрівсько-Роменської сільської ради в установленому законом порядку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий