(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06 вересня 2019 року

Про встановлення надбавки за престижність праці педагогічним працівникам дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Сергіївської сільської ради у 2019-2020 році

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 14 Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету  Міністрів  України «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» (з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 № 88), врахувавши пропозиції постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити  на 2019-2020 рік в частині оплати праці педагогічних працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів  надбавку  за престижність праці в розмірі  10%   посадового окладу.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І. Г. Лідовий