(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06 вересня 2019 року

Про встановлення надбавки за престижність праці бібліотекарям закладів освіти Сергіївської сільської ради

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 р. N 1073 «Про підвищення заробітної плати    працівникам бібліотек» (Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №89 ( 89-2014-п ) від 25.03.2014), сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити  надбавку працівникам бібліотек закладів загальної середньої освіти Сергіївської сільської ради в розмірі 10 % до посадового окладу в межах фонду заробітної плати з 1 вересня 2019 року.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради провести всі необхідні розрахунки.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І. Г. Лідовий