(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про внесення змін до штатного розпису бюджетних установ, що фінансуються з бюджету сільської ради на 2019 рік

Керуючись статтею 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання завідуючої ДНЗ «Джерельце» Кладової В.В. від 02.09.2019 року, з метою забезпечення здійснення Сергіївською сільською радою і її органами визначених законом повноважень, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Зважаючи на особливості навчально-виховного процесу у Сергіївському дитячому навчальному закладі «Джерельце» внести зміни до штатного розпису Сергіївського ДНЗ «Джерельце» Сергіївської сільської ради на 2019 рік затвердженого п. 6 рішення двадцять другої сесії сьомого скликання «Про затвердження структури і штатного розпису бюджетних установ, що фінансуються з бюджету сільської ради на 2019 рік» від 22.12.2018 ввівши 1,00 ставку асистента вихователя дошкільного навчального закладу (додається в новій редакції).
  2. Дане рішення вступає в дію з 01.09.2019 року.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів і цін.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І. Г. Лідовий