(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06 вересня 2019 року

Про проект «Будівництво Пожежного депо «Центр громадської безпеки» пл. вул. Качанівській, 10 в селі Петрівка-Роменська Гадяцького району Полтавської області»

Заслухавши інформацію сільського голови Сергіївської сільської ради Лідового І.Г. про проект на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області на тему «Будівництво Пожежного депо «Центр громадської безпеки» по вул. Качаніваській, 10 в селі Петрівка-Роменська Гадяцького району Полтавської області», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію сільського голови Сергіївської сільської ради Лідового Ігоря Григоровича взяти до відома.
  2. Схвалити проект «Будівництво Пожежного депо «Центр громадської безпеки» пл. вул. Качанівській, 10 в селі Петрівка-Роменська Гадяцького району Полтавської області» та в разі здобуття перемоги в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області передбачити у бюджеті Сергіївської сільської ради на 2020 рік кошти в сумі 380,00 тис. грн. для спів фінансування даного проекту.

Сільський голова                                                                                                                                                                                               І. Г. Лідовий