(тридцять перша сьома сесія сьомого  скликання)

РІШЕННЯ від 06.09. 2019

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради на 2019 рік

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 7, 13  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Положення про Державну регуляторну службу України, затвердженного постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2014 № 724, з метою впорядкування діяльності Сергіївської сільської ради з підготовки регуляторних актів, що діють у сфері господарської діяльності, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради на 2019 рік затверджений рішенням двадцять першої сесії сьомого скликання від 06.12.2018 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради на 2019 рік» та викласти в наступній редакції  (додається).
  2. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І. І. оприлюднити зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради на 2019 рік на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови (Дичка О.Р.).

Сільський голова                                                                                                                                                                                                І. Г. Лідовий