(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09. 2019

Про оприлюднення   проекту регуляторного акту «Про затвердження  Положення  про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»

Керуючись статтями 25, п. 24 ч.1 ст. 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Податкового кодексу України, враховуючи ст. 35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рекомендації   постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Оприлюднити проект рішення сільської ради «Про затвердження Положення  про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» (додаеться).
  2. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. розмістити відповідне повідомлення проекту вищезазначеного регуляторного акту в місцевому інформаційному бюлетені «Сергіївські новини» та на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.