(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про надання дозволу на розробку  документації  із  землеустрою Розбишівському  СТ

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», статтею 13  Конституції  України, статтею 12, пунктом 6 статті 59-1, пунктом 1 статті 122 Земельного  кодексу  України, статтями 13, 56 Закону  України   «Про  землеустрій», Законом   України «Про державний земельний кадастр» та розглянувши клопотання  Розбишівського СТ,  сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл  Розбишівському  СТ на  виготовлення  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  поділу  земельної  ділянки  площею 0,1821 га  кадастровий  номер 5320485901:01:001:0199 за  адресою: Полтавська область  Гадяцький  район с. Розбишівка вул. Центральна, 8а.
  2. Рекомендувати Розбишівському СТ:

2.1. Замовити   в   землевпорядних  організаціях  розробку  та  погодження  технічної  документації,  зазначеної у п.1 цього  рішення  земельної  ділянки.

2.2. Подати погоджену технічну документацію із землеустрою на  затвердження  сільської  ради.

1. У разі  невиконання  вимог п. 2  вважати  це  рішення таким,  що  втратило  чинність.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий