(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про затвердження переліку нерухомого  майна об’єктів комунальної власності Сергіївської сільської ради

З метою впорядкування та проведення інвентаризації об’єктів нерухомого майна комунальної власності Сергіївської сільської ради, керуючись ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік нерухомого майна об’єктів комунальної власності Сергіївської сільської ради згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства,   комунальної власності, земельних відносин  та охорони  природи.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий