(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про  поновлення  договору  оренди земельної ділянки площею 20,00 га ФГ П.М. ПАЩЕНКО

Керуючись статтею 26 Закону України  «Про  місцеве  самоврядування  в Україні», Земельним кодексом України, статтею 33 Закону України      «Про  оренду землі», рішенням першої сесії сьомого скликання Сергіївської  сільської  ради від 20.12.2016 року «Про  припинення  Качанівської  сільської  ради», розглянувши клопотання голови ФГ «П.М.ПАЩЕНКО»                   С.П. Пащенка,  враховуючи належне виконання орендарем умов договору оренди земельної  ділянки, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Поновити Договір оренди земельної ділянки № 3 від 27.01.2005 року, який було заключено між Качанівською сільською радою та Фермерським господарством П.М. Пащенко, на площу 20,0000 га ріллі (кадастровий  номер 5320482604:04:001:0001) терміном на 10 років. Розмір орендної плати  встановити на рівні 12% від нормативної грошової оцінки земельної  ділянки.
  2. Укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки, зобов’язати орендаря провести державну реєстрацію додаткової угоди.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                             І.Г. Лідовий