(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки  площею 10,8432 га

Керуючись пунктом 34  статті 26 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в Україні», статтею 13  Конституції  України, статтями 12,   123, 186-1  Земельного  кодексу  України,  Законом  України   «Про  землеустрій»  та  розглянувши проект землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки   сільськогосподарського  призначення комунальної власності із цільовим призначенням для  ведення  товарного  сільськогосподарського  виробництва   ділянки з  кадастровим номером 5320483400:00:003:0703  площею 10,8432 га  комунальної власності  за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради  Гадяцького  району Полтавської області, розроблений ФОП Лаврішко В.І.
  2. Контроль за  виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський    голова                                                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий