(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки  площею 47,4483 га та  передачу  її  в  оренду

Керуючись пунктом 34  статті 26 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в Україні», статтею 13  Конституції  України, статтями 12,   123, 186-1  Земельного  кодексу  України,  Законом  України   «Про  землеустрій»,    розглянувши  проект  землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки та  заяву  громадянина Смаля М.А. жителя с. Розбишівка, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки   сільськогосподарського  призначення комунальної власності із цільовим призначенням для  сінокосіння  та  випасання  худоби з  кадастровим номером 5320483400:00:001:0281 площею 47,4483 га     за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради   Гадяцького  району   Полтавської області, розроблений ФОП Лаврішко В.І.
  2. Передати  в  оренду громадянину Смалю Миколі  Анатолійовичу земельну  ділянку для  сінокосіння  та  випасання  худоби з  кадастровим номером 5320483400:00:001:0281 площею 47,4483 га     за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради   Гадяцького  району   Полтавської області терміном на 10 років (до 31.12.2029 року), встановити  розмір  орендної  плати на  рівні  12 % від  нормативної  грошової  оцінки  земель.
  3. Укласти договір  оренди земельної  ділянки,  зобов’язати  орендаря  провести  державну  реєстрацію  додаткової  угоди та   використовувати  земельну  ділянку  відповідно ст.96 Земельного  кодексу  України.
  4. Контроль за  виконанням  даного  рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський    голова                                                                                                                                                                                           І.Г. Лідовий