(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про проведення  земельних торгів з набуття права оренди   земельної ділянки 3,5609 га для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Сергіївської  сільської ради

Відповідно статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей. 134-139 Земельного Кодексу України, Податкового кодексу України, інших законодавчих і нормативних актів, які регулюють питання продажу вільних земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах,  з метою створення умов економічного регулювання земельних відносин та поповнення бюджету територіальної громади, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Провести земельні торги з набуття права  оренди   земельної  ділянки для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва,  розташовану на території Сергіївської  сільської ради Гадяцького  району Полтавської області:   кадастровий номер 5320482600:00:008:0051 площею 3,5609.
  2. Провести земельні торги (у формі аукціону) відповідно до Земельного кодексу України, не раніше ніж через 30 днів та не  пізніше  90 днів  після  оприлюднення  оголошення про торги на сайті Держгеокадастру України. Уповноважити виконавця земельних торгів ПП «ІМАКО» самостійно визначити час та дату  проведення торгів.
  3. Земельні торги провести за адресою: 37332, Полтавська область, Гадяцький район, с. Сергіївка, вулиця Центральна будинок 9, адміністративне приміщення Сергіївської сільської  ради.
  4. Встановити:

4.1. стартовий розмір річної орендної плати відповідно до вимог  Податкового  кодексу України  та  Витягу із технічної документації про нормативну грошову оцінку, у розмірі  12 %   від нормативної грошової оцінки земельної ділянки - 4858,14 грн.;

4.2. розмір кроку торгів - 0,5% відсотка стартової плати за користування земельною ділянкою;

4.3.  термін  оренди земельної ділянки - 7 років;

4.4. наступні  умови продажу права оренди  та умови користування земельною ділянкою:

Переможець земельних торгів зобов’язаний:

- Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням;

- Своєчасно сплачувати орендну плату;

- Виконувати встановлені щодо об'єкта оренди обмеження (обтяження) в обсязі, передбаченому законом або договором оренди землі;

- Виконувати обов’язки землекористувачів, які визначені ст. 96 Земельного Кодексу України;

- У день проведення торгів укласти із Сергіївською сільською  радою Договір оренди  земельної ділянки. Право оренди  земельної ділянки підлягає державній реєстрації у порядку, визначеному законом;

- Здійснити державну реєстрацію права оренди земельної ділянки у місячний термін після проведення торгів. Витрати покладаються на Переможця торгів за лотом.

- Приступити до використання земельної ділянки у строки, встановлені договором оренди землі, після державної реєстрації права оренди земельної ділянки відповідно до законодавства України;

- Сплатити кошти за користування земельною ділянкою, у розмірі визначеному на торгах,  не пізніше трьох банківських днів після їх проведення.

- У  триденний  термін  після  проведення  торгів оплатити витрати та вартість послуг Виконавця за проведення торгів, згідно договору із виконавцем, який укладається одночасно з поданням заяви на участь у земельних торгах. Відмова від укладання договору є підставою для відмови у прийнятті заяви на участь у торгах.

1. 5. Зобов’язати переможця земельних торгів, у триденний  термін  після  проведення  земельних торгів,  відшкодувати/оплатити:

5.1 Виконавцю земельних торгів:

5.1.1. винагороду за проведення торгів  у розмірі  50% (п’ятдесят відсотків) від остаточного розміру річної орендної плати (за результатами торгів) за земельну ділянку;

5.1.2. витрати на підготовку лотів до торгів, згідно кошторису Виконавця торгів.

1. Затвердити текст Договору оренди земельної ділянки (додаток № 1 до цього рішення).
  2. Уповноважити сільського голови  Лідового  І.Г.  бути представником Організатора торгів  на земельних торгах, підписати протокол земельних торгів та укласти із Переможцем земельних торгів Договір оренди земельної ділянки.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну   комісію  з питань    містобудування, будівництва,  житлово- комунального  господарства,  комунальної  власності,  земельних  відносин  та  охорони  природи.

Сільський    голова                                                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий