(тридцять перша сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до статті 26   Закону України «Про місцеве самоврядування  в  Україні», керуючись статтями 12, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 13, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву громадянки Іванової Катерини Олександрівни, жительки м. Кременчук, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянці Івановій Катерині Олександрівні, жительці м. Кременчука,  як спадкоємиці  власника земельної частки (паю) Середи  Софії Іванівни на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   площею 3,09 умовних кадастрових га, що знаходиться на території  Сергіївської сільської ради (Розбишівський старостат  пай №351) Гадяцького району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на підставі Свідоцтва  про право на спадщину за законом  від 29.07.2019 року, зареєстрованого в реєстрі за № 1470.
  2. Громадянці Івановій К.О.:

2.1. Звернутися до землевпорядної організації, що має дозвіл (ліцензію) на проведення землевпорядних робіт, для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості).

2.2. Виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження до сільської  ради у встановленому законом порядку.