(тридцять перша сесія сьомого  скликання)

РІШЕННЯ від 06.09.2019

Про  відмову на розробку проектів землеустрою

Відповідно частини 34 статті 26  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», статті 123 Земельного  кодексу  України, розглянувши  подані  заяви  жителів с. Розбишівка, враховуючи  неподання  відповідних графічних матеріалів та відсутність вільних земель, що можуть бути відведені  у  власність,  сільська  рада  ВИРІШИЛА:

Відмовити  в  наданні  дозволу  на  розробку  проектів  землеустрою  щодо  відведення  у власність  земельних  ділянок  жителям села Розбишівка громадянам:

1.Балан  Катерині  Василівні,

2.Гіжицькому  Олександру Олексійовичу,

3.Кіт  Марині  Олександрівні,

4.Кобильченку  Олександру  Васильовичу,

5.Кологрива  Валентині  Іванівні,

6.Кологриві  Ростиславу  Миколайовичу,

7.Коту  Андрію Сергійовичу,

8.Литвину Сергію Вікторовичу,

9.Мельніковій  Анні  Сергіївні,

10.Мельнікову Костянтину Сергійовичу,

11.Пономаренку  Євгенію  Олександровичу,

12.Синько  Наталії  Миколаївні,

13.Синько  Юлії  Іванівні.

Сільський  голова                                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий